Raport o stanie blogosfery w 2011

O ponad 7 lat Technorati przygotowuje i przedstawia cykliczny raport o stanie światowej (siłą rzeczy bardzo anglojęzyczno-centryczny) blogosfery – jak sami twierdzą najbardziej wszechstronne źródło wiedzy o blogerach dla blogerów. Tegoroczny raport ukaże się 7 listopada.

A żeby faktycznie był wszechstronny i możliwie pełny, proszą wszystkich, których to może dotyczyć o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie ankiety. W zeszłym roku ankieta była skierowana do wybranego na jakichś dziwnych podstawach wąskiego grona blogerów, w tym do udzielenia odpowiedzi namawiają wszystkich.

A że kiedyś tam w zamierzchłych czasach świetności tego bloga ;) zostawiłem im swój adres, to i mnie grzecznie poprosili o wypełnienie i podanie dalej. A jak ktoś mnie grzecznie prosi, to ja zwykle nie odmawiam ;)

Ankieta jest dostępna tu: http://www.psasurveys.com/detect.aspx?I.Project=a18214. Bierzcie i wypełniajcie, a za niecałe dwa miesiące dowiecie się co w blogosferze piszczy ;)

PS. Mail od Technorati skłonił mnie do odwiedzin zapomnianego już nieco blogaska. Straszny tu bajzel odkryłem i trochę już posprzątałem. Ale o tym być może następnym razem.

2 myśli na temat “Raport o stanie blogosfery w 2011”

Dodaj komentarz