Co kupują Polacy?

A raczej co chcą kupić i szukają tego u googla. Obraz wart tysiąca słów:

Gdzie kupić...

No mafia normalnie i to niedouczona ;) Te prezerwatywy jeszcze najnormalniejsze, choć dziwne, że wstydzą się kupować w kiosku pod blokiem. A okulary to żeby te wszystkie bezeceństwa w 3D oglądać chyba. No i świńskogrypowa panika też zrobiła swoje, rząd nie zadbał, ale Polak zaradny jest ;)

13 myśli na temat “Co kupują Polacy?”

 1. Co do prezerwatyw to akurat jest dobry motyw, bo wielu ludzi jak chce je kupic to w miejscu gdzie nikt go nie zna. Np drugi kraniec miasta – jezeli jest male – albo jakis supermarket. Smiech na sali.

 2. Prezerwatywy to się w aptece kupuje, a nie w kiosku.. =p
  no chyba, że komuś nie robi, czy zastanie go ‚niespodzianka’.. co do całej reszty – cóż.. nic dziwnego dla mnie.. przecież to Polska =p

 3. No nie wiem, ja tam nie bardzo lubię jak w supermarkecie, czy nawet w aptece czuję wzrok jakiejś babci za mną w kolejce, która patrzy na mnie jak na jakiegoś zboka. Po prostu ta jest mentalność u nas jeszcze zakonserwowana;)

 4. Z tymi propozycjami od googla to są niezłe jaja. Czego to ludzie nie wymyślą. Wystarczy przejrzeć sobie demotywatory czy mistrzów by znaleźć naprawdę ciężkie przypadki.

  Aż chciało by się zacytować Lema: „Nigdy nie wiedziałem ilu jest idiotów, dopóki nie założyłem sobie internetu.” Czy jakoś tak:)

 5. hehe, z ciekawości sprawdziłem jakie są teraz sugestie na gdzie kupić…, poznikały te cuda. Ciekawe czy to zmiany algorytmu google, oni chyba walczą z takim i rzeczami. Teraz na pierwszym są akcje, a drugie z kolei – heh – dopalacze.

 6. Nie chciało mi się wierzyć na początku… ale gdy kolega polecił mi wpisać w google „zapach” to i te wyniki przestały być dla mnie szokujące;)

 7. Takie cyrki wynikają z tego, że spora część użytkowników nie potrafi nawet właściwie korzystać z wyszukiwarki internetowej.

 8. Mi wychodzi że najwięcej wpisują „gdzie kupić lemura” a następnie amoniak(to chyba od komarów).
  Ciekawe jest jeszcze skrót na „Polacy to …”, „Niemcy to …” itd.

 9. Jest taka grupa co to już zapomniała o dziadku Google.
  To straszne jak idę centrum Wa-wy i widzę jak wszyscy gadają o FB lub serfują po FB.
  Nie mam tam konta ale myślę że niedługo powstanie wyszukiwarka FB.

 10. Ja też jestem tego zdania że google jest juz stary ale nadal się trzyma i nie sądzę aby go FB tak łatwo pokonał. Ja również słyszałem o wyszukiwarce FB. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz