TUBA pełna blogów

Jeśli macie dziś wolne popołudnie i wieczór i przypadkiem będziecie w stolicy to koniecznie wpadnijcie do Multikina gdzie  dziś właśnie, o 15 zaczyna się TUBA03 w całości poświęcona blogom, zarabianiu na nich i wykorzystaniu ich w marketingu i reklamie.

Być może nie jest jeszcze za późno (tzn. być może są jeszcze wolne miejsca) by zarejestrowac się i wziąć udział w tym bezpłatnym seminarium. Wszyscy, którzy poważnie traktrują kwestie zarabiania na blogu powinni bez wahania tam wpaść. Patrząc na agendę TUBY – naprawdę warto.

Bardzo chciałem tam być, szczególnie że przynajmiej dwie prezentacje niemal bezpośrednio mnie dotyczą. Agnieszka Pyrkowska z Blomedii, z którą mam niewątpliwą przyjemność od jakiegoś czasu współpracować, opowie o prowadzeniu blogowego biznesu i jak nim nie stracić ;)

Z kolei YellowGreen, którą to siecią również staram się współpracować, choć chwilo bez przyjemności (tzn. może i nawet jest przyjemnie, ale jakoś bez konkretów, dla których tą współpracę nawiązałem ;), opowie o swoich doświadczeniach z reklamą na blogach z punktu widzenia agencji reklamowej i mam nadzieje przedstawi jakieś realne plany na przyszłość.

Będą jeszcze inne, zapewne ciekawe prezentacje na podobne tematy, oraz przewidziany jest panel dyskusyjny, więc wszystkich prelegentów będzie można dokładnie przepytać.

No i niestety, okazało się że nie samymi blogami człowiek żyje, a na chlebek trzeba też (póki co) zarabiać w inny sposób i dziś po południu i wieczorem będę pracował nad zupełnie czymś innym, co bardzo skutecznie uniemożliwi mi uczestniczenie w TUBIE. Mam tylko nadzieję, że u Maćka pojawią się jakieś szczegółów sprawozdania.

Aha, jeśli macie podobny problem jak ja, to TUBA zostanie powtórzona, merytorycznie o tym samym,  w następnym tygodniu w Poznaniu. Dla mnie to niestety zbyt daleko, ale jeśli macie bliżej, to polecam.

2 myśli na temat “TUBA pełna blogów”

Dodaj komentarz