Pobierz Firefoksa dziś wieczorem i pobijmy rekord Guinnessa

Pobierz Firefoksa

Wszyscy wiedzą że to dziś, ale może jeszcze nie wszyscy, że dopiero wieczorem? Też wiecie, napisali już o tym webmaster Paweł i Kuba z Yashke i pewnie jeszcze wielu, wielu innych. Że będzie to godzina 10 rano, ale czasu z Mountain View w Kalifornii, czyli PDT.

To już za niecałe 6 godzin. Ciekawe, czy serwery wytrzymają zmasowany napływ wszystkich chętnych do bicia rekordu i o której tak naprawdę uda mi się ściągnąć program.

A czy wszyscy zadeklarowaliście, że pobierzecie dziś Firefoksa?

Jeśli nie, to zróbcie to czym prędzej, Polsce brakuje tylko niecałych 100 1000 zgłoszeń, żeby przybrała kolor brązowy! Na razie tylko Stany mają taki kolor, co oznacza że liczba deklarujących pobranie przeglądarki Firefox 3 przekroczyła 100 tysięcy! A my jesteśmy na drugim miejscu!

Gonią nas Brazylia, Francja i Włochy, ale im brakuje trochę więcej.

Więc przyłącz się teraz, a wieczorem (lub w nocy, lub przez prawie cały jutrzejszy dzień) pobierz Firefoksa :)

Update: już mamy ponad 100 tys. ;) No i można kopać ;)

15 myśli na temat “Pobierz Firefoksa dziś wieczorem i pobijmy rekord Guinnessa”

  1. Dla mnie jakims cudem wychodzi ze nie brakuje 100 zgloszen tylko 1000 ale co mi tam, najwyrazniej jestem za slaby z matmy ;)

  2. Opera tez jest bezpieczniejsza od IE, tez dziala na kazdym systemie operacyjnym i nie potrzebuje instalowania miliona wtyczek, zeby przegladanie sprawialo przyjemnosc. Poza tym czy otwartosc kodu jest atutem? Myslisz, ze chociaz 10% userow FF korzysta z tego i samemu modyfikuje kod zrodlowy? :P

  3. Nie tyle trendy co przereklamowany. Ma po po prostu wsparcie giganta jakim jest Google. Z tym firefoxem jest jest jak z linuksem. Trzeba go konfigurować, jakieś wtyczki instalować. A w Operze wszystko jest od razu na tacy podane. Ja nie mam czasu na takie zabawy. Ale co kto woli. Lepszy przecież firefox niż ie:)

  4. Ludziska! Nie ma się o co kłócić.
    Nie ważne czy Opera, czy Firefox, czy nawet Safari. Ważne że nie Internet Exploder. Wszyscy wiedzą czemu… :)

Dodaj komentarz