Gdzie blogujesz? Ankieta

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej Twojej ulubionej platformy blogowej. Ulubionej – czyli tej na której piszesz bloga :) Ankieta, a raczej jej wyniki będą uzupełnieniem do posta Gdzie pisać bloga sprzed kilku dni.

W ankiecie można zaznaczyć dwie odpowiedzi – to dla tych którzy piszą więcej blogów i korzystają z różnych rozwiązań. Jeśli piszesz bloga na więcej niż dwóch platformach, wybierz te, na których piszesz najwięcej, albo po prostu swoje ulubione.

Bardzo proszę o zgłaszanie w komentarzach wszelkich uwag do ankiety. Jeśli Twoim zdaniem pominąłem jakąś istotną platformę – napisz a dodam ją. Jeśli zaznaczysz jedną (albo obie) z dwóch ostatnich pozycji (czyli inna gotowa platforma lub inne), to również bardzo proszę o wpisanie szczegółów w komentarzu.

Ankieta nie ma terminu zakończenia, zamierzam ją prowadzić co najmniej przez kilka miesięcy. Jak pisałem, mój blog ma niewielki zasięg, więc by wyniki były względnie miarodajne musi nadrobić to długością (trwania ankiety) ;) Termin zamknięcia ankiety zostanie ogłoszony z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem – ale zapewne nie nastąpi to wcześniej niż w listopadzie.

Acha, jeśli jeszcze nie wiesz, to ankietę znajdziesz na sidebarze (czyli bocznym pasku) zaraz pod listą najnowszych wpisów.

Będę wdzięczny za wzięcie udziału w ankiecie oraz za szerokie jej rozpropagowanie :)

6 myśli na temat “Gdzie blogujesz? Ankieta”

  1. Chciałam tylko napomnknąć,że pominąłeś w ankiecie dość ważną platformę blogową na wp. Bardzo dużo fotoblogów. Idealna dla laików nie mających zielonego pojęcia o htmlu. Mam tam 3 blogi i nie narzekam.

  2. Nie wątpię, że nie narzekasz, gdybyś narzekała, zapewne byś stamtąd uciekła ;)
    Pominąłem blooga, wydał mi sie mniej ważny, ale teraz rozejrzałem się dokładniej: tam są blogi Marii Czubaszek, Artura Andrusa i Skiby, choćby dlatego warto tak czasem zajrzeć. Dodałem do ankiety, dziękuję.

  3. Rzeczywiście,dobrze,ze dodaliscie wp, bo jest tam sporo ciekawych blogów.Miałam kiedys blog na wp. Blogger wygrywa:) Ja zaznaczyłam inne- raczkuje teraz na playmobile.pl

Dodaj komentarz