Blog Day 2007

Blog Day 2007

O Dniu Bloga, ciekawej inicjatywie służącej poznawaniu się nawzajem i szerokiej integracji blogosfery pisałem niedawno, i oto teraz nadszedł ten dzień, więc czas na moje niedawne blogowe odkrycia (w kolejności alfabetycznej):

  • Jerzy Nowosad – opowiadania zmarłego przed trzema laty pisarza i satyryka. To właściwie nie jest blog w dosłownym tego słowa znaczeniu, opowiadania są publikowane przez m.in. żonę i córkę pisarza właśnie w formie kolejnych blogowych wpisów. Bardzo ciekawa lektura.
  • motyw drogi, a w podtytule komiksy i inne duperele – i faktycznie ;) Autor, poza realizowaniem się jako ninja pisze też o filmach, Warszawie, słucha dobrej muzyki i chyba lubi dobrze zjeść – przynajmniej w niedzielę.
  • The Wrong Advices – wbrew nazwie to wcale nie są złe rady, przeciwnie: całe mnóstwo ciekawych i często przydatnych informacji na różne tematy, również o blogach, ale także o tym, dlaczego dziewczyny lubią różowy ;)
  • warszavka i lavinka – fotoblog o moim rodzinnym mieście, w ujęciu mniej konwencjonalnym, dla wszystkich warszawiaków pozycja obowiązkowa, innym też polecam.
  • World of Angel – choć nazwa podobno sugeruje zmysłowe uciechy, to niestety jest tylko blog o zarabianiu na blogach :) ale za to bardzo ciekawie prowadzony.

Więcej blogów, polecanych przez innych blogerów w ramach akcji Blog Day znajdziecie oczywiście na Technorati, oznakowanych tagiem: .

5 myśli na temat “Blog Day 2007”

Dodaj komentarz